neotřele otrlé dekorace

POZOR pro rok 2020 chystáme změny. Nový web již brzy! 

INVENTÁŘ

Většinou se jedná o staré kusy s osobitou patinou. Předměty jsou často převážené a i při šetrném zacházení dochází k odření.
Může se stát, že při akci dojde k rozbití či ztrátě i vámi vybraného produktu. Vzhledem k tomu, že některé kusy jsou jedinečné a není možné je již zakoupit, pokusíme se je nahradit co nejpodobnějším.
Inventář postupně fotíme, navíc jsme mnohdy schopni sehnat či vyrobit věci na zakázku, nebojte se tedy poptat i věci, které nenajdete na našich stránkách.

CENA / KAUCE

Uvedená cena předmětů (v nabídce) je za kus a za 1 den (v případě zapůjčení přes víkend je pátek až pondělí brán jako 1 den).
Kauce v hodnotě půjčovného (cena bez dopravy) je předána v hotovosti v obálce při předání inventáře. Ve výjimečných případech (jde-li o vzácný či něčím ojedinělý kus) je možno stanovit individuální vyšší kauci. Kauce je vrácena při vrácení všech nepoškozených věcí.
Hodnota předmětu bude uvedena při objednávce a bude požadována při ztrátě nebo poškození (dle výše poškození bude vypočtena poměrová část).
Pronajímané předměty nejsou pojištěné. Po převzetí, za předměty plně zodpovídá nájemce. Pronajímatel doporučuje pronajímané předměty pojistit.
Minimální objednávka je od 3 000,-Kč s vlastní dopravou.

PLATEBNÍ PODMÍNKY

25 % z celkové částky hrazeno po schválení nabídky, po připsání peněz na účet jsou věci rezervovány.
50 % z celkové částky hrazeno 2 měsíce před akcí (případně možno doplatit již celou částku)
25 % z celkové části hrazeno do čtrnácti dnů po skončení akce
Pokud je dekorace rezervována v období méně než 2 měsíce před akcí, požadujeme platbu 70% z celkové částky při schválení nabídky.
Nejsme plátci DPH.

VYZVEDNUTÍ A VRÁCENÍ DEKORACÍ

Probíhá ve skladu v Turksu vždy po předchozí domluvě.

DOPRAVA

Možnost vlastní dopravy je preferována, ale je-li rezervace v dostatečném předstihu před konáním akce, jsme schopni zajistit i dopravu.
Kalkulace na zprostředkovanou dopravu je zasílána individuálně na základě objemu zakázky a vzdálenosti od skladu.
Při vlastní dopravě prosíme o šetrnou manipulaci a před zpětnou přepravou o řádné zabalení dekorací.

STORNO PODMÍNKY

Od zaplacení prvních 25% do zaplacení 50% je storno 25% z celkové částky.
Od zaplacení 75% z celkové částky je storno 50% z celkové částky.
14 dní před termínem zapůjčení je storno 100%.

PROHLÍDKA

Po předchozí domluvě je možná osobní prohlídka fundusu na adrese Libčická 1, Tursko (bývalý zemědělský areál).
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.
více informací