neotřele otrlé dekorace

“Spolupráce s firmou Eterle je vždy příjemná, rychlá a efektivní. Mají nesmírné množství zajímavého mobiliáře, inventáře a doplňků, které jinde jen tak neseženete. Vždy když je něco potřeba zajistit, nafotit, nebo doporučit, paní Nika je velice nápomocná, nic není problém, což při organizaci svateb ráda slyším. Mohu se spolehnout na to, že při akci vše proběhne tak, jak bylo domluveno, což považuji za nesmírně důležité.”

Lucie Holá, svatební agentura

"Eterle vnesla do Designbloku úplně nový prvek. Zprosředkovala totiž zahraničním médiím a hostům krásný zážitek prostřednictvím lounge, která byla celá zařízená českým historickým nábytkem a dekoracemi. Malý výlet do minulosti se hostům moc líbil a v lounge strávili poměrně dost času. Navíc stylizovaná lounge byla každý den znovu oživena pečlivým servisem Eterle (čerstvá jablka, květiny). Spoluprací s Eterle jsme byli nadšeni."

Jana Zielinski, ředitelka Designbloku
"Naprostá spokojenost, skvělý výběr a úžasný osobní přístup!"
Jana Kalhousová, svatební agentura Creativeweddings
"S majitelkami jsem měla tu čest spolupracovat a byla to velká radost! Mají vkus a smysl pro detail. To vše hravou formou a s báječnou komunikací! Můžete si být jisti, že cokoliv u nich najdete, bude krásné."
Klára Klempířová, modní stylistka
"Tu sa stretá dotyk horúcich skúseností minulosti s prítomnosťou, na ktorú sa bude s radosťou spomínať v budúcnosti."
Róbert Oberta

“S týmem Eterle spolupracuji od jejich vzniku. Zapůjčili mi inventář na svatbu, dětskou oslavu a vánoční výzdobu. Vždy pomohli s doladěním návrhu dekorací dle zvoleného stylu. Cením si především jejich vřelého přístupu, pružného jednání a ochoty doporučit nejvhodnější inventář tak, aby byl výsledek doladěný do nejmenšího detailu. Každou zakázku berou s velkou vážností a osobní přístup je pro ně samozřejmostí. Je radost spolupracovat s někým, kdo má přehled o tom, co nabízí a komu jde o co nejlepší možný výsledek.”

Kristýna Galíková
"S firmou Eterle se mi spolupracovalo skvěle, nebyl problém vybrat ze širokého sortimentu a milý přístup v komunikaci nasvědčoval příjemné spolupráci. Jako designérka jsem si na svatbu vybrala dřevěné dlouhé stoly v kombinaci s tmavým kovem, které byly strohé a přitom krásně zapadly do přírodního prostředí zámku. Namíchala jsem si podle představ sestavu židlí z velké škály, kterou měli k dispozici. Sama jsem si jich pár natřela barevně... Výsledkem byl neotřelý svěží vzhled stylingu, který umocnil svatební atmosféru. Na všem jsme se bez problémů domluvily a byla jsem moc spokojená."
Lucie Koldová, designérka

“Využili jsme služeb Eterle na focení vánočního editorialu s recepty a reportáží. Servis od Eterle byl skvělý, kromě zadání přišli také
na další vychytávky a doplňky, které výsledný dekor-styling povznesly.” 

Kristýna Mazáková, redaktorka časopisu Marianne

"Na Eterle jsem se obrátila hned několikrát a vždy to byla velmi příjemná spolupráce s možností si zapůjčit malé i velké množství nestárnoucích pokladů a oku lahodících kousků, kterým tu život s citem navrací a které spolu tvoří líbivé obrázky k nejrůznějším příležitostem. Eterle hrátky s minulostí a nadčasovým designem zkrátka těší duše, které vidí krásno ve všem zdánlivě obyčejném a prostém."

Kristýna Klímová
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.
více informací